אלטשולר שחם

פורסם:

בית ההשקעות אלטשולר שחם הוקם בשנת 1990 על ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם, וכיום הוא נמנה על בתי ההשקעות המובילים בשוק ההון הישראלי. אלטשולר שחם מנהל תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות פנסיה וקרנות נאמנות בהיקף כספי של כ- 28 מיליארד שקלים עבור אלפי לקוחות, הכוללים גופים מוסדיים, חברות פרטיות וציבוריות ומשקיעים פרטיים רבים.

בית ההשקעות מנוהל על ידי גילעד אלטשולר, בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בשוק ההון ומתמחה במניות, אגרות חוב ואופציות, קלמן שחם, עוסק בשוק ההון משנת 1970, ניסיונו רב השנים בתחום הפך אותו לאחד מאנשי המקצוע המוערכים בשוק, ורן שחם, המשמש כמנכ"ל משותף.

אלטשולר שחם דוגלת במדיניות השקעות אחראית ומחושבת, תוך גמישות מחשבתית ומהירות תגובה לנעשה בשוק ההון בארץ ובעולם. התפיסה של מנהלי הקבוצה היא, כי איתור מוקדם של מצבי חוסר איזון בין החלופות הפיננסיות (מניות, אפיקים שקליים, אג"ח ואפיקי מט"ח) ומעבר נכון ביניהן, יניב תשואות גבוהות לאורך זמן.

להצטרפות לאטשולר שחם ›

אסטרטגיית ההשקעות של אלטשולר שחם הינה ייחודית בשוק ההון הישראלי, ומתבססת על מספר עקרונות מרכזיים:

  • הסתכלות ארוכת טווח: התמקדות באיתור הזדמנויות השקעה אטרקטיביות והחזקה רציפה עד למיצוי פוטנציאל ההשקעה, תוך התעלמות מתנודתיות מחירים קצרת טווח. המשמעות היא מיעוט יחסי של פעולות מסחר, ובהתאם לכך, חיוב נמוך יותר בעמלות באופן יחסי.
  • שמירה על צוות מנהלי השקעות קבוע: באלטשולר שחם פועל צוות מנהלי השקעות ותיק, המועסק בחברה מזה שנים רבות. הון אנושי קבוע ואיכותי שכזה, הפועל תחת ניהולו האקטיבי של גילעד אלטשולר, מסייע לבית ההשקעות לשמר ולשפר את יתרונות ההשקעה הייחודיים שלו.
  • הקצאת חלק נכבד מהנכסים לשווקים בחו"ל: באלטשולר שחם לא מרכזים את הנכסים רק בניירות ערך ישראלים, אלא מקצים חלק משמעותי מההשקעות גם לשווקים בחו"ל. אסטרטגיה כזו מקטינה את הסיכון והתלות בתנודתיות המשק הישראלי, ומרחיבה את מגוון אפשרויות ההשקעה.
  • התמקדות בחברות יציבות ותזרימיות, בעלות סחירות גבוהה: בית ההשקעות מתמקד בחברות המציגות איתנות פיננסית, נשענות על תזרים מזומנים חזק ויציב לאורך השנים, ושניירות הערך שלהן בעלי סחירות גבוהה. להערכת בית ההשקעות, כל אלו מקטינים את הסיכון הטמון בהשקעה בחברות כאמור, ומגדילים את מידת הנזילות של התיק.

כדי לענות על הדרישות הספציפיות של כל משקיע, מאפשרת החברה בחירה בין מגוון רחב של מסלולי השקעה, בהתאם לצרכיו של המשקיע. באופן זה, מדיניות ההשקעה שתבחר לכל משקיע תהיה המתאימה ביותר.

אלטשולר שחם בית ההשקעות שם לעצמו למטרה להוביל גם ברמת השירות שהוא מעניק ללקוחותיו. כפועל יוצא מכך, בכל הנוגע לתיקי השקעות, קופות גמל וקרנות פנסיה, אלטשולר שחם מקצה איש קשר אישי לכל לקוח, וכן חשבון אישי המאפשר לכל לקוח לצפות בנכסיו המנוהלים און-ליין. בנוסף, אלטשולר שחם מפעילה אתר אינטרנט בטכנולוגיה חדישה, ואיזור תוכן המכיל סקירות שוק מצולמות וטקסטואליות מפי מנהלי ההשקעות. בנוסף, אלטשולר שחם פעילה ברשתות חברתיות ומפעילה עמוד פייסבוק בו רשומים אלפי חברים.

* אין לראות באמור לעיל תחליף לייעוץ פנסיוני ו/או שיווק השקעות המותאם לצרכי המשקיע * החברה רשאית לשנות מעת לעת את מדיניות ההשקעה ו/או את עקרונות ההשקעה הבולטים, בכפוף להוראות הדין והרשויות המוסמכות * אין באמור כדי להוות התחייבות להשגת תשואה עודפת, ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. * אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לרכישת יחידות בקרנות * רכישת יחידות בקרנות היא בהסתמך על תשקיפי הקרנות שבתוקף במועד הרכישה והדיווחים המיידים בלבד
* אלטשולר-שחם בע"מ הינה תאגיד קשור לאלטשולר-שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ ולאלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ, ויש לה זיקה לקרנות הנאמנות ולקופות הגמל המנוהלות על ידן, בהתאמה.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לבתי השקעות

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם