ביטוח סיעודי: האם קופות החולים ידאגו לאזרחי ישראל?

פורסם:

חברות הביטוח בישראל הפסיקו לשווק פוליסת ביטוח סיעודי מכל סוג באופן חד צדדי. רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון שוקלים לתת מענה בעזרת קופות החולים וכנראה בעתיד הקרוב נוכל לבטח את עצמנו בביטוח סיעודי משלים דרך הקופה

לקראת סוף שנת 2019 הפסיקו חברות הביטוח לשווק את פוליסת ביטוח סיעודי ששווקו על ידיה במהלך השנים האחרונות בטענה שביטוח זה גורם לחוסר יציבות של חברות הביטוח וכבר לא כל כך משתלם להם לקחת את הסיכון. לאור המצב החליטו ברשות שוק ההון ביטוח וחיסכון להעניק לקופות החולים את האפשרות להרחיב את הכיסוי הביטוחי הנמכר על ידי קופת החולים ולמנוע פגיעה באזרחי ישראל עד אשר חברות הביטוח ימצאו לנכון לשווק מוצר ביטוח סיעודי חדש.

על פי הפרסומים השונים, בעוד כמה חודשים יכנס לתוקפו המהלך ונוכל להרחיב את הביטוח מחמש שנים כפי שקיים היום לשמונה שנים או אפילו לכל החיים בתמורה לחיתום רפואי ולפרמיה נוספת כמובן. בנוסף גובה הכיסוי יתרחב ב-1,000 ש"ח נוספים בבית או 3,000 ש"ח במוסד סיעודי. הזכאות לכיסוי ביטוחי זה יוענק למצטרפים עד גיל 49 בקופת החולים.


רוצים לעשות סדר בביטוחים עם המומחים שלנו?

צוות המומים של המרכז הישראלי לחיסכון מעניק לכם אפשרות לערוך בדיקת ביטוח שיכולה לעשות לכם סדר בביטוחים ולהבטיח לכם שאתם מוגנים בצורה מעולה במחיר הכי נמוך בישראל. צרו איתנו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם שקט נפשי.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם