צפי תשואות קרן השתלמות לחודש יוני 2021

פורסם:

חודש יוני הניב לחוסכים בקרן השלמות ובקופת גמל תשואה ממוצעת חיובית של 0.5% במסלול הכללי. חודש יוני התאפיין כחודש רגוע אך מחצית הראשונה של השנה מספקת לנו תשואה מטורפת של 8% בממוצע במסלול הכללי. טבלת תשואות עדכנית לחודש יוני 2021 בהמשך הכתבה.

תשואות חודש יוני 2021 מתאפיינות כרגועות כאשר את רוב תשומת הלב ניתן לתשואה של מחצית השנה הראשונה של שנת 2021 עם ממוצע תשואה של 8% במסלול הכללי. במסלול המנייתי התשואה הממוצעת בשוק קרנות ההשתלמות וקופות הגמל ותעמוד על 12.5% ואילו במסלול הסולידי יותר (עד 10% במניות) ממוצע התשואה על פי הערכות תעמוד על 3.45% לערך.

בשנים האחרונות יותר ויותר חוסכים בוחרים לנהל את החיסכון בקרן השתלמות וקופת הגמל שלהם במסלול עוקב מדד s&p 500 ולפי הנתונים מתחילת השנה התשואה למחצית הראשונה של השנה תעמוד על 14.4% תשואה מטורפת (תשואות יוני תעמוד על 2.2%), האם החגיגה תמשיך עד סוף השנה? הלוואי!

טבלת צפי תשואות קרן השתלמות יוני 2021

  • הנתונים יתעדכנו שוב בהמשך השבוע.

אלטשולר שחם 0.6%
מור 0.75%
כלל 0.25%
ילין לפידות 1%
הפניקס אקסלנס 0.35%
מיטב דש 1%
הראל 0.7%
מגדל 0.73%
מנורה מבטחים 0.83%

שימו לב! מדובר בצפי תשואות בלבד לנתונים הסופיים יש לחכות לפרסום משרד האוצר באתר הגמל נט.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון מזמין אתכם למבדק פנסיוני מקיף שיעזור לכם לבחור את קרן השתלמות הכי טובה בשבילכם. בתקופה זו ניתן לערוך מבדק פנסיוני מקיף הכולל בדיקת הוזלת דמי ניהול בקרן השתלמות – בדיקה שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה שיכנסו ישירות לחיסכון שלכם וכמובן, התאמת המסלול הכי נכון לאסטרטגיית החיסכון שלכם.

אהבתם את העדכון שלנו?

אם אתם אוהבים לבדוק כל חודש את מצב החיסכון שלכם בקרן ההשתלמות או בקופת הגמל, יש לנו הצעה משתלמת במיוחד בשבילכם!

למטה בצד ימים ישנו כפתור בצורת פעמון אדום. אם תלחצו עליו תוכלו לקבל עדכונים חמים בעולם החיסכון מבלי להתאמץ בכלל ישירות אליכם ולהיות הראשונים להתעדכן בנתונים חשובים.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם