צפי תשואות קרן השתלמות לחודש ספטמבר 2020

פורסם:

חודש ספטמבר 2020 התאפיין בירידות שערים בשווקי עולם עקב המשך משבר הקורונה העולמי אשר הביא את ממוצע קרנות ההשתלמות למינוס 1.4% לערך. טבלת צפי תשואות לחודש ספטמבר 2020 בטבלה בהמשך

חודש ספטמבר 2020 התאפיין בירידות בשווקי עולם וכתוצאה ישירה גם קרנות ההשתלמות וקופות הגמל הגיבו בתשואה שלילית על פי הערכות צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון, שוק קרנות ההשתלמות יציגו ככל הנראה תשואה שלילית ממוצעת של 1.4%-.

על פי הערכות צוות המומחים טווח תשואות שוק קרנות ההשתלמות וקופות הגמל על פי הערכות ינוע בין תשואה שלילית של 1.1% לבין תשואה שלילית של 1.9%.

טבלת צפי תשואות בקרן השתלמות לחודש פברואר 2020:
אלטשולר שחם 1.1%-
כלל 1.5%-
ילין לפידות 1.58%-
הפניקס אקסלנס 1%-
מיטב דש 1.4%
פסגות 1.2%
הראל 1.3%-
מגדל 1.2%-
מנורה מבטחים 1.5%
אנליסט 2%-
הלמן אלדובי 1.4%

שימו לב! מדובר בצפי תשואות בלבד לנתונים הסופיים יש לחכות לפרסום משרד האוצר באתר הגמל נט.

בתקופת משבר הקורונה ישנה גם הזדמנות ולכן צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון מזמין אתכם דווקא עכשיו לערוך מבדק פנסיוני מקיף הכולל בתוכו איתור הכספים אבודים בקופות הגמל ובקרן השתלמות על ידי שימוש במערכת המסלקה הפנסיונית, בדיקת הוזלת דמי ניהול – בדיקה שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה שיכנסו ישירות לחיסכון שלכם וכמובן, התאמת המסלול הכי נכון לאסטרטגיית החיסכון שלכם.

אהבתם את העדכון שלנו?

אם אתם אוהבים לבדוק כל חודש את מצב החיסכון שלכם בקרן ההשתלמות או בקופת הגמל, יש לנו הצעה משתלמת במיוחד בשבילכם!

למטה בצד ימים ישנו כפתור בצורת פעמון אדום. אם תלחצו עליו תוכלו לקבל עדכונים חמים בעולם החיסכון מבלי להתאמץ בכלל ישירות אליכם ולהיות הראשונים להתעדכן בנתונים חשובים.

*השרות אינו כרוך בתשלום.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם