האם כדאי להעביר את קרן ההשתלמות שלי לאלטשולר שחם?

פורסם:

קרן ההשתלמות של אלטשולר שחם נחשבת לטובה ביותר, וזאת בשל תשואה גבוהה אותה מקבלים החוסכים. האם כדאי גם לכם להעביר את קרן ההשתלמות שלכם?

קרן השתלמות אלטשולר שחם: ביצועים מדהימים ביחס למתחרים!

בעשור האחרון הצליחה קרן ההשתלמות של אלטשולר שחם להניב למשקיעים את התשואה הגבוהה ביותר, ביחס לבתי השקעות אחרים. למעשה, כאשר נבחן טווח של עשר שנים מובילה אלטשולר שחם בפער אדיר – תשואה של 81% במסלול הכללי. מדובר בנתון פנטסטי אשר משקף לא רק ניהול נכון אלא גם הבנה כי קרן ההשתלמות מהווה כלי פיננסי חזק, לצורך יצירת יציבות כלכלית בעבור החוסך.

נכון לאקוטובר 2020 – מלאו פרטים בטופס צור קשר ומומחה חיסכון שלנו ישמח לעזור >>

האם כדאי לכם להעביר את קרן ההשתלמות שלכם לאלטשולר שחם? ובכן, התשובה היא בהחלט כן!

בית ההשקעות אלטשולר שחם נחשב לבית ההשקעות הוותיק בישראל, עם ניסיון של מעל ל 30 שנים בשוק ההון. הצוות המקצועי של בית ההשקעות מורכב מאנשי מקצוע מומחים אשר יודעים למנף את הכסף של המשקיעים באמצעות נתיבי השקעה משתלמים, כפי שיעידו המספרים הנהדרים של התשואה אותה קיבלו המשקיעים בקרנות ההשתלמות. אם גם אתם רוצים להצטרף להצלחה ולחברה אשר מלווה כל לקוח באופן פרטני בעזרת סוכני הבית שלהם – זה הזמן הכי נכון.

מה הופך את אלטשולר שחם לבית ההשקעות המוביל בישראל?

מזה כעשור מובילה אלטשולר שחם לא רק בתשואה אלא גם ברמת השירות אשר מהווה אורים ותומים בעבור בתי השקעות רבים. כידוע, קרן השתלמות מאפשרת לכם למשוך את הכסף לאחר כשש שנים, ללא צורך בתשלום מס. משום כך אם יש ברשותכם קרן השתלמות אשר לא מניבה לכם את היציבות הכלכלית אליה אתם שואפים, ההמלצה הגורפת מצד גורמים פיננסים כמו גם קהל הלקוחות הנאמן היא לעבור לאלטשולר שחם אשר תספק לכם מעטפת פיננסית נאותה. שי לאופולד, סוכן ביטוח פנסיוני ופיננסים אשר עובד מזה שנים עם החברה מסכם: "יצירת קשר עם בית השקעות כמו אלטשולר שחם לא רק מעניק יתרון לחוסכים, אלא מספק אפשרות יוצאת דופן בעבור הציבור הישראלי ליצור נתיב חיסכון משתלם וחיובי לאורך זמן".

בואו לקבל הצעה מאיתנו - ללא עלות וללא התחייבות!

מילארדי שקלים בקרנות השתלמות וקופות גמל של הציבור נוהרים לבית ההשקעות אלטשולר שחם! מתי גם שלכם?

על פי נתוני משרד האוצר מתחילת שנת 2019 ועד היום גוייסו לטובת אלטשולר שחם מעל ל 20 מיליארד שקלים, סכום מטורף לכל הדעות! הנהירה המדהימה הזו לבית ההשקעות אלטושלר שחם נובע מהצלחה כבירה בניהול ההשקעות בשנים האחרונות וישנה הרגשה בקרב הציבור שכל אחד רוצה להיות שם אם רק יכל להרשות לעצמו.

הידעתם? על פי נתוני החברה כבר מעל ל740 אלף ילדים כבר מנהלים חיסכון לכל ילד תחת בית ההשקעות של אלטשולר שחם כך שעתיד החברה בניהול השקעות לדור הבא נראה די מבטיח.

איך מקבלים הנחה בדמי ניהול בקרן השתלמות של אלטשולר שחם?

בעקבות פניות רבות של לקוחות החברה וחוסכים המעוניינים להצטרף לאלטשולר שחם בנושא הוזלת דמי הניהול היקרים אשר הם מתבקשים לשלם בהצטרפות לאלטשולר שחם, צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון מוביל מהלך להוזלה במי הניהול לקהל לקוחות המרכז הישראלי לחיסכון ומעניק אפשרות להצטרף בדמי ניהול מופחתים. מעוניינים לגלות מה דמי הניהול? פנו עכשיו וציינו כי אתם מעוניינים להצטרף לאלטשולר שחם וקבלו הצעה הכי משתלמת בישראל. חשוב לדעת! גם אם אתם לקוחות אלטושלר שחם ונראה לכם שאתם משלמים הרבה דמי ניהול, פנו אלינו עכשיו וקבלו הצעה משתלמת במיוחד.

השוואת קרנות השתלמות

איך מעבירים קרן השתלמות לאלטשולר שחם?

אלטשולר שחם מנהלים מספר מסלולי השקעה, ממסלול סולידי ועד למסלול מניות ולכן יש צורך לבחור קודם כל את מסלול ההקשעה הכי מתאים לכם. בשיחת הכרות עם מומחה, תוכלו לקבל הכוונה אישית למסלול ההשקעה הכי נכון עבורכם ולאחר מכן מתחיל תהליך ההצטרפות.

ראשית, תהליך הניוד מתחיל ברישום למסלקה הפנסיונית – לא ניתן לנייד כספי חיסכון מגוף לגוף מבלי להירשם למסלקה. לאחר מכן, יש צורך למלא מסמך הנמקה המסביר מדוע בחרתם לנייד את כספי החיסכון לאטשולר שחם ורק לבסוף ממלאים טופס הצטרפות.

חשוב לדעת! שיחת ההכרות אורכת מספר דקות אך עריכת מסמכי ההצטרפות עורכת שעות לבעל הרישיון הפנסיוני ותהליך החתימות הדיגיטלי עורך דקות ארוכות ללקוח.

רוצים להצטרף לאלטשולר שחם ולקבל שרות אישי עם מומחי המרכז הישראלי לחיסכון?

צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון, מעניק לכם אפשרות לקבל שרות אישי וישיר מבעל רישיון פנסיוני המפוקח על ידי משרד האוצר. בפנייה שלכם אלינו, תקבלו סוכן אישי אשר ידאג לאינטרסים שלכם: שתשלמו פחות דמי ניהול, כן! פחות דמי ניהול כי הפיקוח ניתק את הזיקה בין דמי הניהול לעמלת הסוכן, רק אתם קובעים אם יהיה לכם סוכן אישי או לא! ידאג לדחוף את הבקשות שלכם לראש התור והכי חשוב יהיה זמין אליכם בכל שאלה או בקשה.

להצטרפות לאלטשולר שחם דרך המרכז הישראלי לחיסכון פנו אלינו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לקרן השתלמות

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם