העברת קרן השתלמות- כל מה שצריך לדעת על ניוד החיסכון

פורסם:

אם הגעתם לכאן אתם בטח רוצים לדעת איך מתבצע תהליך העברת קרן השתלמות שלכם לקרן טובה יותר ממה שיש לכם היום? לפני הכל, אתם יודעים כמה תשואה הניבה קרן ההשתלמות שלכם בחודש פברואר 2019? בואו לגלות ביחד איתנו איך ניתן לשפר את החיסכון בקרן ההשתלמות שלכם ולמקסם את החיסכון הכי טוב שיש לכם היום.

איך לבצע העברת קרן השתלמות בלי לפחד?

כיום, לרשות כל אחד ואחת מכם, המחזיק ברשותו חיסכון פנסיוני בקרן השתלמות או בכל אפיק השקעה אחר, עומדת האפשרות לנייד את כספי החיסכון מאפיק אחד לאפיק אחר, וכל זאת ללא תשלום עמלות או קנסות בגין המעבר!

בנוסף, הליך הניוד מאפשר לכם לבצע את ההליך ללא אישור המעסיק ובהחלטה אישית שלכם בלבד. הליך הניוד מתאפשר באמצעות שיטה ייחודית המפוקחת על ידי תקנות משרד האוצר המסדירות את נושא המעבר בין קרנות ההשתלמות, וכל זאת למטרת הגברת התחרות בין בתי ההשקעות וחברות הביטוח הפועלים כיום בשוק החיסכון הפנסיוני בישראל.

15,407,987 ש"ח זה הסכום שצוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון העביר רק במהלך חודש פברואר 2019 לבתי השקעות מובילים ולחוסכים מאושרים.

רוצים לעבור עכשיו לקרן השתלמות טובה יותר? עם המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון זה קל!

אם ברצונכם לבצע עכשיו העברת קרן השתלמות לאפיק מותאם אישי עם הטבות בדמי הניהול ושרות אישי של מומחה, חשוב שתדעו כי צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון בעל ניסיון עשיר מוכח בתחום העברות קרנות השתלמות. צוות המומחים שלנו מעניק לכם הזדמנות למבדק פנסיוני מקיף אשר יכול לעזור לכם לשפר את החיסכון ולחסוך לכם כסף רב. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ומומחה חיסכון פנסיוני ישמח לעזור לכם לעשות סדר בכל הקשור להעברת קרן ההשתלמות שברשותכם – ללא שום עלות מצדכם.

5 הגורמים העיקריים להעברת קרן השתלמות?

הסיבות הנפוצות לקיומו של הליך הניוד קשורות באופן ישיר למידת שביעות הרצון של החוסך מאפיקי החיסכון בהם הוא נמצע בכל רגע נתון. בין יתר הסיבות המובילות להעברת כספי החיסכון בקרן ההשתלמות מאפיק כזה לאפיק אחר תמצאו:

  • אי שביעות רצון מאופן ניהול כספי החיסכון בקרן ההשתלמות.
  • אי שביעות רצון מגובה דמי הניהול בקרן ההשתלמות.
  • אי שביעות רצון מהשירות המוענק לכם על ידי הגוף הפיננסי המנהל עבורכם את החיסכון בקרן ההשתלמות.
  • חוסר התאמה בין אפיק החיסכון הפנסיוני לבין צרכיו או העדפותיו של הלקוח החוסך וכדומה.
  • אי מתן הלוואה בתנאים מועדפים מהגוף המנהל את קרן ההשתלמות.

בואו לקבל הצעה מאיתנו - ללא עלות וללא התחייבות!

יתרונות העברת קרן השתלמות

החלטת משרד האוצר לפתוח את שוק החיסכון הפנסיוני לתחרות בכלל וקרנות ההשתלמות בפרט, מאפשר לנו הצרכנים ליהנות מתנאי חיסכון אטרקטיביים יותר, החל מרמת האופן בו מנוהלים כספי החיסכון, דרך קביעת גובה דמי הניהול ועד לרשת השירות האישי המוענק לנו כציבור לקוחות על ידי הגופים המנהלים.
בנוסף, הליך הניוד מאפשר לחוסכים אשר חסכו במכשיר הוני המקנה להם סכום חד פעמי בגיל פרישה, להמיר את כספי החיסכון לפנסיה חודשית. החלטת משרד האוצר לאפשר את הליך הניוד ללא תשלום עמלות או קנסות יציאה, מעמידות לרשות כל אחד ואחת מאיתנו אפשרות לבחון את הליך העברת קרן השתלמות בהתאם לצרכים האישיים שלנו מתכנית החיסכון הפנסיוני.

רוצים לגלות מה התשואה שהניבה קרן ההשתלמות שלכם בחודש פברואר 2019? לחצו כאן >

קרן השתלמות הכי טובה

לקבלת הצעה משתלמת במיוחד להעברת קרן ההשתלמות שלכם לחצו כאן >>

כיצד ניתן להעביר את קרן ההשתלמות שברשותכם?

העברת כספי החיסכון הפנסיוני בקרן ההשתלמות מתבצעת באמצעות פנייה לגוף הפיננסי החדש אליו תרצו להעביר את כספי החיסכון הפנסיוני שלכם, ולאחר מילוי טופס בקשת העברה ולאחר בדיקה אותה מצבע הגוף המנהל החדש, תוכלו לבצע את הליך הניוד ללא תשלום קנסות או עמלות. במקרים בהם תהיו מעוניינים לבטל את הליך הניוד, תוכלו לעשות זאת תוך 18 ימי עסקים מיום הגשת בקשת ההעברה.

רוצים לדעת יותר על הליך העברת קרן השתלמות? רוצים לבחון את החלופות השונות העומדות לרשותכם בכל הקשור לחיסכון הפנסיוני? אצלנו במרכז הישראלי לחיסכון תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי הכוונה בתחומי החיסכון הפנסיוני.

אנו מציעים לכלל לקוחותינו לווי והכוונה בבחירת קרן ההשתלמות והעברתה לקרן השתלמות חדשה המתאימה בדיוק לצורכיהם האישיים תוך מתן דגש לשרות, שקיפות ובקרה שוטפת על החיסכון בקרן ההשתלמות.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לקרן השתלמות

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם