העברת קרן השתלמות- כל מה שצריך לדעת על ניוד החיסכון

פורסם:

כמה הרווחת בקרן ההשתלמות שלך החודש? השנה? אם אתם לא חוסכים במור קרן השתלמות או בהפניקס אקלנס כנראה שהיא לא באמת עשתה את מה שציפיתם ממנה לעשות בשבילכם בתקופה האחרונה… 

חדש: שרות הוזלת דמי ניהול – צרו קשר לקבלת פרטים.

כמו רוב הישראלים, שלא בדקו שנים את קרן ההשתלמות אל מול התחרות בשוק אתם מרגישים עכשיו שאפשר לקבל יותר ולשלם פחות דמי ניהול. הסיבה שלא בדקתם עד עכשיו למרות שרציתם, היתה כנראה בגלל חוסר זמן, חוסר אנרגיה ולא באמת יש לכם חשק לכל הביורוקרטיה שצריך במילוי הטפסים וכל הבלבול הזה שיש בעולם בפיננסים. חשוב לנו שתדעו שאנחנו ממש מבינים אתכם! לבדוק "סתם" לבד לא ישנה לכם את התמונה המוכרת והידוע ולכן, צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון מצא פתרון שכבר עזר לאלפי ישראלים ומצא חיסכון ושיפור משמעותי בקרן ההשתלמות שלהם וזאת על ידי מבדק פנסיוני מקיף.

מה זה מבדק פנסיוני מקיף אתם שואלים?

במבדק הפנסיוני המקיף תוכלו לגלות יחד איתנו איך הרפורמה החדשה בדמי הניהול יכולה לעזור לכם לשפר את החיסכון שלכם בקרן ההשתלמות ולחסוך לכם אלפי שקלים בשנה שיכנסו ישירות לקרן ההשתלמות שלכם.

כדאי מאוד שתדעו,

לרשות כל אחד ואחת מכם, המחזיק ברשותו חיסכון פנסיוני בקרן השתלמות או בכל אפיק השקעה אחר, עומדת האפשרות לנייד את כספי החיסכון מאפיק אחד לאפיק אחר, וכל זאת ללא תשלום עמלות או קנסות בגין המעבר! בנוסף, העברת קרן השתלמות מאפשרת לכם לבצע את ההליך ללא אישור המעסיק ובהחלטה אישית שלכם בלבד.

הליך העברת קרן השתלמות מתאפשרת באמצעות שיטה ייחודית המפוקחת על ידי תקנות משרד האוצר המסדירות את נושא המעבר בין קרנות ההשתלמות, וכל זאת למטרת הגברת התחרות בין בתי ההשקעות וחברות הביטוח הפועלים כיום בשוק החיסכון הפנסיוני בישראל.

השוואת קרנות השתלמות

סיפורו של מנחם כהן בן 62 עצמאי מגדרה:

לפני כחודש פנה אלינו לקוח מתעניין חדש דרך האתר בבקשה שנעזור לו לעביר את קרן ההשתלמות שלו לבית השקעות טוב יותר.

לשאלתנו מדוע אתה מעוניין לעבור לקרן השתלמות אחרת?

התשובה שלו ברורה ומוכרת לנו, "לא בדקתי אותם שנים בגלל שעזבתי את הארץ ושחזרתי ורציתי לעשות סדר, גיליתי לתדהמתי שאני משלם דמי ניהול גבוהים! ויותר מזה, שביקשתי לקחת הלוואת גישור על חשבון כספי החיסכון סירבו לי וזאת מבלי לבצע בדיקה איכותית לכושר החזר שלי."

ממומחי המרכז הישראלי לחיסכון העניקו לו מבדק פנסיוני מלא בהשגחתו האישית של המנכ"ל שי לאופולד וברישום למסלקה הפנסיונית גילנו לו עוד קופת גמל ישנה שלא זכר אותה עם למעלה מ150 אלף שקל! כמובן שניידנו לו את החיסכון לבית השקעות טוב יותר בניהול השקעות וחתכנו לו את דמי הניהול בחצי!

כן, הוזלנו את דמי הניהול בחצי, זה חיסכון אדיר לאורך התקופה!

עשינו לו סדר בתיק הביטוחי ובסופו של דבר חסכנו לו אלפי שקלים בשנה מבדיקה אחת מקצועית וברורה.

רוצים לעבור עכשיו לקרן השתלמות טובה יותר? עם המומחים שלנו זה קל!

19,804,347 ש"ח זה הסכום שצוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון העביר רק במהלך חודש דצמבר 2020 לבתי השקעות מובילים ולחוסכים מאושרים.

"אנחנו לא מסתכלים על הלקוחות שלנו כחוסכים ללא מטרות, אנחנו מתסכלים על הלקוחות שלנו כאנשים שיש להם שאיפות ורצונות להגשים חלומות בעזרת חיסכון בקרן השתלמות שלהם!" אומר שי לאופולד 

אם ברצונכם לבצע עכשיו העברת קרן השתלמות לאפיק מותאם אישי עם הטבות בדמי הניהול ושרות אישי של מומחה, חשוב שתדעו כי צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון בעל ניסיון עשיר מוכח בתחום העברות קרנות השתלמות. צוות המומחים שלנו מעניק לכם הזדמנות למבדק פנסיוני מקיף אשר יכול לעזור לכם לשפר את החיסכון ולחסוך לכם כסף רב. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ומומחה חיסכון פנסיוני ישמח לעזור לכם לעשות סדר בכל הקשור להעברת קרן ההשתלמות שברשותכם – ללא שום עלות מצדכם.

מהם 5 הגורמים העיקריים להעברת קרן השתלמות?

הסיבות הנפוצות לקיומו של הליך העברת קרן השתלמות קשורות באופן ישיר למידת שביעות הרצון של החוסך מאפיקי החיסכון בהם הוא נמצע בכל רגע נתון. בין יתר הסיבות המובילות להעברת כספי החיסכון בקרן ההשתלמות מאפיק כזה לאפיק אחר תמצאו:

  • אי שביעות רצון מאופן ניהול כספי החיסכון בקרן ההשתלמות.
  • אי שביעות רצון מגובה דמי הניהול בקרן ההשתלמות.
  • אי שביעות רצון מהשירות המוענק לכם על ידי הגוף הפיננסי המנהל עבורכם את החיסכון בקרן ההשתלמות.
  • חוסר התאמה בין אפיק החיסכון הפנסיוני לבין צרכיו או העדפותיו של הלקוח החוסך וכדומה.
  • אי מתן הלוואה בתנאים מועדפים מהגוף המנהל את קרן ההשתלמות.

יתרונות העברת קרן השתלמות

החלטת משרד האוצר לפתוח את שוק החיסכון הפנסיוני לתחרות בכלל וקרנות ההשתלמות בפרט, מאפשר לנו הצרכנים ליהנות מתנאי חיסכון אטרקטיביים יותר, החל מרמת האופן בו מנוהלים כספי החיסכון, דרך קביעת גובה דמי הניהול ועד לרשת השירות האישי המוענק לנו כציבור לקוחות על ידי הגופים המנהלים.
בנוסף, הליך הניוד מאפשר לחוסכים אשר חסכו במכשיר הוני המקנה להם סכום חד פעמי בגיל פרישה, להמיר את כספי החיסכון לפנסיה חודשית. החלטת משרד האוצר לאפשר את הליך הניוד ללא תשלום עמלות או קנסות יציאה, מעמידות לרשות כל אחד ואחת מאיתנו אפשרות לבחון את הליך העברת קרן השתלמות בהתאם לצרכים האישיים שלנו מתכנית החיסכון הפנסיוני.

רוצים לגלות מה התשואה שהניבה קרן ההשתלמות שלכם בחודש פברואר 2019? לחצו כאן >

בואו לקבל הצעה מאיתנו - ללא עלות וללא התחייבות!

כיצד ניתן להעביר את קרן ההשתלמות שברשותכם?

העברת כספי החיסכון הפנסיוני בקרן ההשתלמות מתבצעת באמצעות פנייה לגוף הפיננסי החדש אליו תרצו להעביר את כספי החיסכון הפנסיוני שלכם, ולאחר מילוי טופס בקשת העברה ולאחר בדיקה אותה מצבע הגוף המנהל החדש, תוכלו לבצע את הליך הניוד ללא תשלום קנסות או עמלות. במקרים בהם תהיו מעוניינים לבטל את הליך הניוד, תוכלו לעשות זאת תוך 18 ימי עסקים מיום הגשת בקשת ההעברה.

רוצים לדעת יותר על הליך העברת קרן השתלמות? רוצים לבחון את החלופות השונות העומדות לרשותכם בכל הקשור לחיסכון הפנסיוני? אצלנו במרכז הישראלי לחיסכון תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי הכוונה בתחומי החיסכון הפנסיוני.

אנו מציעים לכלל לקוחותינו לווי והכוונה בבחירת קרן ההשתלמות והעברתה לקרן השתלמות חדשה המתאימה בדיוק לצורכיהם האישיים תוך מתן דגש לשרות, שקיפות ובקרה שוטפת על החיסכון בקרן ההשתלמות.

שי לאופולד 050-3026750

מנכ"ל אר אנד די סוכנות לביטוח פנסיוני (2014) בע"מ מקבוצת המרכז הישראלי לחיסכון. בעל BA בכלכלה ומימון של המכללה למנהל ורישיון מטעם הממונה על שוק ההון הביטוח והחיסכון של משרד האוצר. במסגרת לימודי הכלכלה נחשף לתחום הביטוח והפיננסים, והבין מהר מאוד שזה התחום בו הוא רוצה לעסוק בחייו. בעשור האחרון עוסק בניתוח תיקי ביטוח ופיננסים, מה שאפשר לו להיחשף ולהכיר את קשת המוצרים והכלים בעולם הביטוח והפיננסים בפרטי פרטים. "עבורי לטפל למשפחה בתיק הביטוח והפיננסים הוא שליחות, ייעוד ולא רק עבודה".

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לקרן השתלמות

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם