מי אנחנו?

המרכז הישראלי לחסכון הינו גוף פרטי הפועל בפיקוח משרד האוצר, מומחי המרכז מעניקים הכוונה לעסקים וללקוחות פרטיים, משפחות, זוגות צעירים ויחידים, המבקשים לקבל תמונת מצב עדכנית, לחסוך בפעולות פיננסיות ולהבטיח את עתידם גם ברגעים קשים.

ייחודו של המרכז בכך שהוא מתאים לכל אחד את התמהיל המדויק והנכון, על סמך נתונים אישיים, אופי, צרכים וחשיבה קדימה, תוך הבנה שכמו שכל אדם מתנהג אחרת, כך גם לכל אחד מתאים אפיק חסכון ומעטפת ביטוחית שונה.

איך המרכז עובד?

המרכז מציע שירות בקרה והוזלה של המעטפת הביטוחית לצד בחינת אפיקי חסכון קיימים. הגורמים הנלקחים בחשבון הם בין היתר: כמה אתם חוסכים, באיזה אפיק, איפה אתם מבוטחים, מהן תנאי הפוליסה והאם ניתן להוזיל את המחיר מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי ושיקולים נוספים שעושים הבדל משמעותי בתשואה שתקבלו כשיגיע זמן האמת ותצטרכו לממש את הכסף או בעת מקרה ביטוחי שבו תצטרכו את חברת הביטוח לצדכם.

בשלב הראשון מתבצע איסוף מידע ונתונים מגורמים שונים, באישורו וטווחו של הלקוח. המידע מתקבל בקלות ובמהירות, באמצעות שיטה ייחודית שפתחנו ואינה גוזלת זמן או גורמת לאי נוחות, כאשר לאורך כל ההליך מתנהל המרכז בשקיפות מלאה ובדיווח מתמיד.

לאחר קבלת הנתונים מתבצעת הערכת מצב אישית ונבנית תכנית מותאמת, אשר לה שתי מטרות, לשפר את ההווה ולהבטיח את העתיד.
ניסיון רב שנים בתחום בו הוא פועל, מאפשר למרכז לראות רחב וקדימה, להבין את ההשלכות של כל החלטה ולהעניק הכוונה מקצועית, הנובע הן מהבנת השוק והן מצרכיו של הלקוח.

התמקדותו בשני אפיקים עיקריים: ביטוח וחיסכון

  • חסכון ארוך טווח- קופות גמל, קרנות השתלמות ופוליסות חסכון ייחודיות המאפשרות תשואות גבוהות ותנאים אופטימליים.
  • עושים סדר בביטוחים – בחינת הכיסוי הקיים, מציאת כפילויות, השוואת מחירים להוזלת עלויות וקבלת תיק ביטוחי מלא עם שרות אישי וישיר של מומחה ביטוח פרטי.

השילוב בין שני אפיקים אלו, מאפשר יצירת תמהיל אמיתי ואותנטי, כך שהלקוח מבין איפה כדאי לבטח, מתי משתלם דווקא לחסוך, הכול בהתאמה ליכולת כלכלית וצרכים.

בואו לקבל הצעה מאיתנו - ללא עלות וללא התחייבות!

המרכיב האנושי במרכז הישראלי לחיסכון

ההון האנושי במקום מורכב מצוות מיומן ומנוסה בתחומו וכולל:, מערך שירות לקוחות, סוכני ביטוח, מנהלי תיקי השקעות ומשווקים פיננסיים, בעלי רישיון ואסמכה מטעם גורמים מוכרים. כמו כן, במרכז אנשי מקצוע מתחומים משיקים, העומדים לרשות הלקוח, כדוגמת עו"ד לענייני עבודה ורואה חשבון.
כל עובדי המקום עוברים השתלמויות וקורסים על בסיס קבוע, במטרה לשלוט באופיו הדינאמי של התחום ולספק ללקוח את ההכוונה המקצועית המיטבית.
המרכז הישראלי לחסכון פועל בהתאם לתקנים מחמירים מחויב לאמנת השירות ומקפיד על מקרה פנימית וניהול הליכים תקין. כמשווק פנסיוני פעיל, נתון המרכז לביקורת חיצונית של משרד האוצר ועושה שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בענף , במטרה לעמוד בחזית התחום ולהיות תמיד עם האצבע על הדופק.

שירות אישי לאורך כל הדרך, כן, גם אחרי שחתמתם

לקוחותיו של המרכז הם אותם אלה ששמים בו את מבטחם ובאים לקבל הכוונה נקייה וחפת אינטרסים. על דגלו חרוטים ערכים של שקיפות, מקצועיות, אמינות וקשר אישי ורציף עם הלקוח, לאורך כל הדרך .
ביצוע בקרה ומשוב הם חלק אינטגראלי מהאני מאמין שלנו, כך שבמידה ואפשר מעניק המרכז את המלצותיו לשיפור וייעול אפיקי החיסכון, גם לאחר תקופה ארוכה ולא רק ברגע הפנייה.

לאורך השנים יצר המרכז שיתופי פעולה עם מגוון רחב של חברות ביטוח גדולות כמו מגדל, הראל, כלל, הפניקס, איילון ובתי השקעות וגופים פיננסיים אחרים כדוגמת: בית ההשקעות פסגות, אקסלנס, אלטשולר שחם, ילין לפדיות ומיטב דש, מה שמאפשר לו להציע לכם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם, בכל זמן נתון.

רוצים ליצור איתנו קשר?

טלפון במשרד: 03-6704100

הפקס שלנו: 03-6721690

כתובתנו: הסיבים 24 פתח תקווה

Email לפניה אישית למנהל האתר: admin@savings.co.il

השאר/י פרטים לקבלת הצעה

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם