הכירו את המומחה שיעשה לכם סדר בביטוח אחת ולתמיד!

פורסם:

מדי שנה נזרקים לפח כ 6.5 מיליארד שקלים, בעקבות כפל ביטוחי. עמית חמו, סוכן ביטוח החליט שהגיע הזמן לעשות סדר, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות להצטרף ולהפסיק לבזבז כסף בעבור ביטוחים בהם אתם לא משתמשים

כפל ביטוחי: הגיע הזמן לעשות סדר אחת ולתמיד

ע"פ נתונים של רשות ההון, 6.5 מיליון ישראלים מחזיקים בכפל ביטוחי. מה זה אומר? ובכן, נאווה, בת 44, אשת פרסום גילתה לפני מספר שנים כי היא משלמת דמי ניהול בעבור לא פחות משלוש פוליסות ביטוח. ברבות השנים עברה נאווה ארבעה משרדי פרסום, ובכל משרד נפתח בעבורה פוליסת ביטוח. נאווה איננה לבד. למעשה, מדובר בתופעה אשר רק הולכת וצוברת תאוצה, בעיקר בשל המעבר התכוף בין מקומות עבודה וכן ההבנה כי "רוב הציבור איננו מסוגל או זמין לבחון היכן ישנם פוליסות ביטוח, ולכן מגלים בדיעבד כי הם לא רק מפסידים כסף אלא משלמים בעבור פוליסת ביטוח שאין בה צורך", כפי שמסביר עמית חמו.


"רוב הציבור איננו מסוגל או זמין לבחון היכן ישנם פוליסות ביטוח, ולכן מגלים בדיעבד כי הם לא רק מפסידים כסף אלא משלמים בעבור פוליסת ביטוח שאין בה צורך"

שירות אישי באמצעות סוכן ביטוח מוביל

"הכפל הביטוחי הנפוץ ביותר הוא בדרך כלל בביטוח של תאונות אישיות וכן ביטוח חיים. מדובר בפוליסות נפוצות, ובאמצעות השירות אותו אני מעניק ניתן לעשות סדר ולבחון היכן יש כפל ביטוחי ולבטל אותו". עוד מוסיף עמית כי באמצעות השירות אותו הוא מעניק ניתן לחסוך לא מעט זמן, וזאת בשל דו"ח אותו הוא מציג למבוטח, לצורך איחוד הפוליסות וביטול הכפל הביטוחי.

בואו לקבל הצעה מאיתנו - ללא עלות וללא התחייבות!

האם גם לכם יש כפל ביטוח?

עמית חמו הוא סוכן ביטוח אשר החליט לעשות סדר בעבור לקוחותיו, ולכן מציע שירות ייחודי אשר במסגרתו מריץ עמית את הנתונים באמצעות אתר הר הביטוח (יוזמה של משרד האוצר לצורך איתור פוליסות ביטוח) ולאחר מכן מבצע השוואת מחירים בין חברות הביטוח בעזרת מערכת מתקדמת העובדת עם כל חברות הביטוח בישראל, לצורך איחוד הפוליסות הקיימות. עמית טוען כי מאז החל להעניק את השירות, חסכו המבוטחים אלפי שקלים בשנה, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות לעשות סדר. אם נאווה, אישה עסוקה ואם לארבעה ילדים קטנים הצליחה – אז למה לא גם אתם?

לקבלת שרות אישי מעמית חמו לבדיקת סדר בביטוחים – ניתן ליצור קשר ישירות עם עמית בטלפון נייד: 050-8131113 או להשאיר פרטים באתר ועמית יצור אתכם קשר מיד.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לסדר בביטוחים

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם