למה כל משפחה בישראל חייבת לעשות סדר בביטוחים?

פורסם:

משפחות רבות בישראל משלמות אלפי שקלים בשנה על כיסוי ביטוחי מסוג ביטוח חיים וביטוח בריאות. אם גם אתם משלמים מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש על כיסויים ביטוחיים אתם חייבים להכיר את השרות שלנו "עושים סדר בביטוחים".

כיום, המדעות בצורך כיסוי ביטוחי למשפחה עלה וזאת אודות לחברות הביטוח הישירות וגם לחברות הביטוח הוותיקות המשווקות כל היום באמצעי התקשרות השונים את חשיבותן של כיסוי ביטוחי מכל סוג. כתוצאה מכך, מרבית הישראלים רוכשים ביטוחים מסוגים שונים.

התופעה – חוסר מקצועיות ברכישת ביטוח!

כיום, ישראלים רבים רוכשים ביטוח באמצעות הטלפון או דרך משווקי ביטוח לא מקצועיים. אתם חייבים להבין, רכישת ביטוח חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע בעל רישיון מטעם משרד האוצר לשווק תוכניות ביטוח. התופעה כיום היום שכל חברת ביטוח או סוכנות ביטוח החלה לשווק מוצרי ביטוח דרך הטלפון על ידי סטודנטים או אנשי מכירות בפגישות בעלי רקע טוב בשיווק אך ללא שום רישיון או ניסיון מוכח בתחום הביטוח. לכן, שימו לב שאתם רוכשים ביטוח רק עם מומחה בעל רישיון מטעם משרד האוצר עם ניסיון עשיר מוכח.

הבעיה – כפל ביטוח ורכישת כיסוי ביטוחי לא מתאים

כתוצאה מרכישת ביטוח לא על ידי מומחה בעל רישיון מטעם משרד האוצר ניתן לראות יותר ויותר תופעה של כפל ביטוח. מה זה כפל ביטוח? כאשר קונים פוליסה זהה ביותר מחברת ביטוח אחת אנו בעצם מבוטחים פעמיים על אותו שרות. למה לשלם כפול? בביטוח חיים וגם בביטוח תאונות אישיות באמת תקבלו פיצוי מכל חברה. האם באמת תדעו את מי לתבוע?

לעיתים רכישת ביטוח דרך הטלפון או דרך איש מכירות של חברת ביטוח נותנת לכם סיפוק של רכישת ביטוח אך המצב רחוק להיות מושלם. אנשי המכירות נותנים לכם תחושה שאתם מוגנים אך בשעת הצורך מתגלה התופעה של כיסוי ביטוחי לא מתאים. הבעיה היא שחוסר ידיעה של איזה כיסוי ביטוחי אתם צריכים מונעת מכם לבטח היטב את בני ביתכם ובשעת צרה אין מי שיעמוד לצדכם.

 עושים סדר בביטוחים – לחצו כאן ותתחילו לחסוך בעלויות הביטוח שלכם >>

השאירו פרטים לקבלת הצעה - ללא עלות וללא התחייבות

הפתרון – עושים סדר בביטוחים עם מומחים!

צוות המומחים שלנו מכיל את אנשי המקצוע המיומנים ביותר בעלי ניסיון עשיר בתחום הביטוח והחיסכון. השרות ניתן ללא עלות וללא התחייבות לבעל פוליסות ביטוח קיימות. ניתן לעשות סדר בביטוחים על ידי פגישה אישית במשרדי החברה או בבית הלקוח בתאום מראש ובדיקת רלוונטיות טרם הפגישה.

איך עושים סדר בביטוחים והאם זה כדאי?

ביטוח הוא עולם מורכב ומסובך ובטח למי שלא מבין בתחום. לכן, צוות המומחים שלנו פיתח שיטה ייחודית לבדיקת ביטוח ומצליח לעשות סדר לאלפי משפחות בישראל בכל שנה. השיטה חוסכת למבוטחים אלפי שקלים בשנה וזאת עקב מציאת כפל ביטוח וביטול הביטוח המיותר, דבר החוסך לכם המון כסף בשנה. כמו כן, בבדיקה אנו מגלים שרכשתם ביטוח שאין לכם באמת צורך בו ובעצם ביטולו חוסך לכם כסף. בנוסף בבדיקה, אנו מגלים כי אתם משלמים פרמיה גבוה מאוד על כיסוי ביטוח אותו ניתן לרכוש במחיר זול יותר וזאת מבלי לפגוע בכיסוי הביטוחי.

חשוב לדעת: השרות ניתן ללא עלות וללא התחייבות!

אם אתם צריכים עזרה ורוצים לעשות סדר בביטוחים ולהוזיל את עלויות הביטוח שלכם, פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר באתר, דרך המייל admin@savings.co.il או בטלפון 03-6704100 ונשמח לעזור לכם לעשות סדר בביטוחים. 

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לביטוח

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם