למה כדאי לכם לחסוך בפוליסת חיסכון הראל מגוון ולא בשום מקום אחר?

פורסם:

מחפשים תוכנית חיסכון גמישה ואטרקטיבית אשר תאפשר לכם למנף את הכסף? ובכן, זה הזמן להכיר את פוליסת חיסכון הראל מגוון – פוליסת החיסכון הטובה ביותר.

פוליסת חיסכון הראל מגוון: תכנון פיננסי אשר מאפשר לכם לקבל יציבות כלכלית
בעידן שבו חוסכים רבים מבינים כי הם אינם מקבלים תשואה נאה בעבור כספם, ניתן לומר כי קרנות החיסכון השונות מהוות דרך מצוינת למינוף הכסף. דרך פוליסת החיסכון של חברת הראל – חברת הביטוח המובילה בישראל תוכלו לעשות זאת. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן להצטרף לאלפי לקוחות אשר כבר עתה מפקידים כספים, ב 11 מסלולי השקעה. מדובר במסלולים אשר מותאמים אישית, ולכן ניתן לבחור את דרגת הסיכון וכן למשוך את ההשקעה הכספית בכל נקודת זמן.

מה הופך את פוליסת החיסכון של הראל לטובה ביותר?

מסקרים אשר נערכו עולה כי פוליסת החיסכון של חברת הראל מניבה לחוסכים את התשואה הגבוהה ביותר, כמו גם מאפשרת לחוסכים למשוך את הכסף בכל עת ובכך לקבל הלכה למעשה הכנסה יציבה. דניאל גרוס, סוכן ביטוח ומתכנן פיננסי מסביר כי "תכנון פיננסי נכון יכול לספק קרקע יציבה מבחינת ההכנסה, ולכן הפקדה אשר אותה תבצעו לתוכנית החיסכון תאפשר לכם כחוסכים נבונים לקבל הכנסה יציבה, למשך שנים". עוד הוא מרחיב כי "את הכסף שחסכתם ניתן לקבל בתשלום חודשי או למשוך את הכספים כולל הרווחים בכל רגע. בכך, תוכלו לממש את התוכניות הכלכליות שלכם ללא חשש ועם הבנה ברורה כי אתם נותנים לכסף לעבוד בשבילכם".


"תכנון פיננסי נכון יכול לספק קרקע יציבה מבחינת ההכנסה, ולכן הפקדה אשר אותה תבצעו לתוכנית החיסכון תאפשר לכם כחוסכים נבונים לקבל הכנסה יציבה, למשך שנים"
דניאל גרוס

מה חשוב לדעת לגבי פוליסת החיסכון מגוון?

פוליסת חיסכון מגוון היא פוליסה אשר מאפשרת לכם כחוסכים גמישות. כיצד? תוכלו לעבור בין המסלולים השונים בהתאם לרמת הסיכון, ללא צורך בתשלום נוסף. זה המקום להזכיר כי חברת הראל מציעה גם מגוון שירות פלוס אשר במסגרתו תוכלו לבצע הפקדה של מעל ל 100,000 ₪ ובתמורה לקבל ביטוח חיים, ללא עלות נוספת. מדובר בבשורה של ממש בעבור קהל החוסכים אשר מבקש להפקיד את הכספים בפוליסה אשר קודם כל שומרת על האינטרסים שלכם.

לפוליסת חיסכון הראל מגוון ניתן להצטרף בכל עת אך היתרון לעבוד עם המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון הוא בהכוונה המדויקת ללקוח בבחירת מסלול החיסכון וההשקעה על ידי מומחה. דניאל גרוס ראש צוות מומחי ההשקעה והחיסכון במרכז הישראלי לחסכון מזמין אתכם ליצור קשר באופן פרטי ולשריין לכם שיחת מומחה לבחירת מסלול ההשקעה הכי נכון עבורכם.

צרו קשר ותנו לכסף שלכם לעבוד בשבילכם.

לקבל שיחת הכוונה אישית מדניאל גרוס ניתן ליצור קשר בטלפון נייד: 054-5802010

*יתרון מהותי לזכאים להטבת מס לפי תקנה 125 ד'.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לתוכנית חיסכון

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם