5 סיבות טובות לחסוך בקופות גמל להשקעה של הפניקס אקסלנס

פורסם:

קופת גמל להשקעה היא תוכנית חיסכון המאפשרת לכל אזרח בישראל להשקיע את כספו במגוון מסלולי השקעה אטרקטיביים בבתי ההשקעות וחברות הביטוח. ביקשנו משי לאופולד מנכ"ל המרכז הישראלי לחיסכון לרכז עבורכם רשימה של 5 סיבות טובות לחיסכון בקופת גמל להשקעה וכמובן למה לעשות זאת בקופת הגמל להשקעה של הפניקס אקסלנס

קופת גמל להשקעה הושקה בסוף שנת 2016 על ידי משרד האוצר כדי לתת מענה לאזרחי ישראל לסביבת הריבית האפסית הנהוגה בשנים האחרונות בעולם ובישראל בפרט המשפיעה באופן ישיר על הפיקדונות בבנק.

"במשרד האוצר חיפשו פיתרון למצב הבעייתי עם קופת הגמל המסורתיות בה כל הפקדה אחרי שנת 2008 היו נסגרות לגיל פרישה והאופציה למשיכה עתידית היתה רק כקבצה חודשית בלבד וכל משיכה לפני הזמן היתה מחייבת בתשלום מס גבוה"
מספר לנו שי לאופולד.

תופעה זו גרמה לרבים מהחוסכים להתרחק מקופת הגמל המסורתית ולחפש אלטרנטיבות טובות יותר כגון פוליסת חיסכון בחברת ביטוח וכדומה.

בתי ההשקעות וחברות הביטוח שמחו על החלטת משרד האוצר להשיק קופת גמל להשקעה בה ישנם יתרונות מעולים לחוסכים והמשקיעים בישראל. לפניכם 5 סיבות טובות לחסוך ולהשקיע דווקא בקופת גמל להשקעה:

  1. הטבת מס ואפשרות ניוד כספים בכל עת – כל החוסכים בקופת גמל להשקעה יכולים למשוך את כספם בכל עת ולשלם בעת המשיכה 25% בעבור רווחי הון בלבד. בנוסף, לאחרונה נפתחה האפשרות לנייד את כספי החיסכון בין החברות השונות מבלי למשוך את הכספים וללא אירוע המחייב בתשלום מס. הטבת מס המשמעותית ביותר היא לחוסכים שיחליטו למשוך את הכספים אחרי גיל הפרישה, יוכלו למשוך את בכספים פטורים ממס לחלוטין במידה ויבחרו לקבל קצבה חודשית.
  2. חיסכון בשילוב השקעה מקצועית – פוטנציאל ליצירת תשואה גם בסביבת ריבית נמוכה חוסכים בקופת גמל להשקעה ייהנו מניהול השקעות מקצועי על ידי בתי השקעות וחברות ביטוח במגוון מסלולי השקעה. כל חוסך יכול לסחור את רמת הסיכון המתאימה לו לפי זמן תקופת החיסכון והיעדים המותאמים בדיוק לצרכיו. בהמשך המאמר תוכלו לראות את התשואות שהשיגה הפניקס אקסלנס מתחילת 2017 ועד היום – מרשים לכל הדעות.
  3. דמי ניהול זולים מאוד – התחרות בשוק קופות הגמל להשקעה גדלה וכתוצאה מכך דמי הניהול יורדים. כיום ניתן לקבל הצעות אטרקטיביות בדמי ניהול לכל המעוניין לחסוך בקופת גמל להשקעה. דמי ניהול נמוכים בשילוב תשואה על הכסף שלכם יכולה לתת לכם אופציה שקופת הגמל תניב לכם תוצאות יפות עם השנים – דוגמא בהמשך המאמר. לקבלת הצעה אטרקטיבית לקופת גמל להשקעה של הפניקס אקסלנס רק ללקוחות המרכז הישראלי לחיסכון, צרו קשר עוד היום.
  4. הכספים ניתנים למשיכה בכל עת – נזילות נזילות נזילות! רבות דובר על עיקרון הנזילות בהשקעות. יתרון משמעותי של קופת גמל להשקעה היא הנזילות החופשית של משיכת הכספים. כל חוסך יכול למשוך את הכספים לפי רצונו, משיכה חלקית או מלא תתאפשר בכל עת כמובן בניקוי תשלום מס על הרווחים. לחוסכים שיבחרו לחכות לגיל פרישה ולמשוך את הכספים בקצבה תינתן פטור ממס על הרווחים כפי שהסברתי בסעיף 1.
  5. הלוואה על חשבון כספי החיסכון – כיום בתי ההשקעות וחברות הביטוח מציעות לחוסכים פתרון נהדר בדמות הלוואה בתנאים אטרקטיביים מאוד כדי שלא ימשכו את כספם. מדובר ביתרון משמעותי לחסוכים לטווח ארוך.

למה כדאי לכם לחסוך ולהשקיע בקופת הגמל של הפניקס אקסלנס?

חברת הביטוח הפניקס ובתי ההשקעות אקסלנס התמזגו לאחרונה ומציגות שילוב של ניסיון בהשקעות עם גב עצום של חברת ביטוח מובילה. השילוב הזה מביא את החוסכים במוצרי החברה לתוצאות נאות גם בתקופות של חוסר יציבות. הפניקס אקסלנס מציגה תוצאות יפות ומציעה לקהל הלקוחות דמי ניהול זולים למצטרפים דרך אתר המרכז הישראלי לחיסכון.

תשואה מצטברת מחודש ינואר 2017 ועד סוף חודש אוקטובר 2020

רוצים להצטרף לקופת גמל להשקעה של חברת הפניקס אקסלנס? חשוב לנו שתדעו שסכום ההפקדה המקסימלי לשנת 2020 עומד כרגע על 71,337 ש"ח בלבד. ניתן לשלב הפקדה חד פעמית עם הפקדות חודשיות, החופש שלכם לבחור מה שמתאים בדיוק לכם. צרו איתנו קשר ומומחה חיסכון והשקעה של המרכז הישראלי לחיסכון ישמחו לעמוד לרשותכם.

המידע האמור בכתבה הינו מידע כללי בלבד ולא ישמש כייעוץ פנסיוני או ככלי לפרשנות. האמור בכתבה זו אינה תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.

שי לאופולד 050-3026750

מנכ"ל אר אנד די סוכנות לביטוח פנסיוני (2014) בע"מ מקבוצת המרכז הישראלי לחיסכון. בעל BA בכלכלה ומימון של המכללה למנהל ורישיון מטעם הממונה על שוק ההון הביטוח והחיסכון של משרד האוצר. במסגרת לימודי הכלכלה נחשף לתחום הביטוח והפיננסים, והבין מהר מאוד שזה התחום בו הוא רוצה לעסוק בחייו. בעשור האחרון עוסק בניתוח תיקי ביטוח ופיננסים, מה שאפשר לו להיחשף ולהכיר את קשת המוצרים והכלים בעולם הביטוח והפיננסים בפרטי פרטים. "עבורי לטפל למשפחה בתיק הביטוח והפיננסים הוא שליחות, ייעוד ולא רק עבודה".

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לקופת גמל

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם