צפי תשואות קרן השתלמות לחודש פברואר 2024

פורסם:

חודש פברואר 2024 הניב לחוסכים תשואה חיובית ממוצעת של 2% לערך בקרנות ההשתלמות ובקופות הגמל במסלול הכללי. כל פי הערכות, חודש פברואר 2024 תקווה חיובית לאחר פרסום הורדת דירוג האשראי של מוד'יס. את העליות המרשימות קיבלו קרנות ההשתלמות וקופות הגמל שיש להן חשיפה למניות בבורסה הישראלית.

במהלך חודש פברואר 2024 חווינו עליה של 8% בבורסה תל אביב מהודעת הורדת דירוג האשראי של מוד'יס. כפי שניתחו מומחי השקעות ישראליים – הורדת דירוג האשראי של מוד'יס לא השפיע על השוק המקומי.

על פי התחזית ניתן להסיק כי אלטשולר שחם ומיטב איכזבו בחודש פברואר את החוסכים והמשקעים בקרנות ההשתלמות ובקופות הגמל ומסיימות אחרונת בדרוג התשואות במסלול הכללי. מי היתה מדורגת במקום הראשון בחודש פברואר 2024? צפו בטבלה.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

העברת קרן השתלמות- איך עוברים לקרן השתלמות הכי טובה בישראל
למה כל משפחה בישראל חייבת לעשות סדר בביטוחים?
תוכנית חיסכון: איפה הכי נכון לחסוך ולהשקיע בשנת 2024?


טבלת צפי תשואות לחודש פברואר 2024

אלטשולר שחם 1.8%
מור 2.2%
אנליסט 2.11%
כלל 2.22%
ילין לפידות 1.92%
הפניקס אקסלנס 2.1%
מיטב 1.8%
הראל 1.95%
מגדל 2.04%
מנורה מבטחים 2.1%

שימו לב! מדובר בצפי תשואות בלבד לנתונים הסופיים יש לחכות לפרסום משרד האוצר באתר הגמל נט.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון מזמין אתכם למבדק פנסיוני מקיף שיעזור לכם לבחור את קרן השתלמות הכי טובה בשבילכם. בתקופה זו ניתן לערוך מבדק פנסיוני מקיף הכולל בדיקת הוזלת דמי ניהול בקרן השתלמות – בדיקה שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה שיכנסו ישירות לחיסכון שלכם וכמובן, התאמת המסלול הכי נכון לאסטרטגיית החיסכון שלכם.

אהבתם את העדכון שלנו?

אם אתם אוהבים לבדוק כל חודש את מצב החיסכון שלכם בקרן ההשתלמות או בקופת הגמל, יש לנו הצעה משתלמת במיוחד בשבילכם!

למטה בצד ימין ישנו כפתור בצורת פעמון אדום. אם תלחצו עליו תוכלו לקבל עדכונים חמים בעולם החיסכון מבלי להתאמץ בכלל ישירות אליכם ולהיות הראשונים להתעדכן בנתונים חשובים.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם