3 סיבות טובות לחסוך דווקא בקופת גמל להשקעה בשנת 2024

פורסם:

קופת גמל להשקעה חדרה לחיינו לפני מספר שנים וכבר צוברת תאוצה בגיוס כספים אדירים מחוסכים ומשקיעים מכל רחבי הארץ. לקופת גמל להשקעה ישנם מספר עקרונות אשר מעניקים יתרון לחוסכים להשקיע ולחסוך את ההון האישי שלהם דווקא בקופת גמל להשקעה. צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון בחר 3 יתרונות בולטים שאם תבינו אותם ככל הנראה תצליחו להגשים את מטרת החיסכון ותצליחו להגדיל את ההון האישי שלכם.

אם אתם עדין מתלבטים האם כדאי לכם לחסוך ולהשקיע את כספי ההון האישי שלכם בקופת גמל להשקעה כנראה שכתבה זו תוכל לעזור לכם להבין שאתם חייבים לשקול בחיוב את האפשרות לניהול ההון האישי שלכם בקופת גמל להשקעה. קופת גמל להשקעה מאפשרת לחוסכים ומשקיעים להגדיל את ההון האישים שלהם על ידי השקעה של כספי החיסכון אשר מהווים כהון אישי. צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון בחר להדגיש 3 סיבות טובות לבחור בקופת גמל להשקעה כמשכיר חיסכון והשקעה שאם כל חוסך ומשקיע יבין איזה יתרונות יש בקופת גמל להשקעה – הוא יצליח להגדיל את ההון האישי שלו!

ניהול הכסף – אפקט הריבית דריבית עובד בשבילכם

בתקופה האחרונה אנו חווים אינפלציה אשר גורמת לכסף שלנו להישחק והערך שלו יורד. כאשר בבנק אנו מקבלים ריבית אפסית קופת גמל להשקעה יכולה להיות פתרון קל ונוח. על ידי השקעה של כספי ההון האישי שלכם תוכלו לייצר תשואה על הכסף וליהנות מאפקט ריבית דריבית וכך לגרום להון שלכם לצמוח עם השנים מבלי להתאמץ יותר מידי. רוצים לדעת יותר על אפקט הריבית דריבית? קראו כתבה שתסביר לכם למה אלברט איינשטיין אמר שזה הכח העצום ביותר ביקום – לחצו כאן >>

עלות ההשקעה – דמי ניהול מאוד נמוכים!

קופת גמל להשקעה מהווה פלטפורמת השקעה נוחה וגם מאוד זולה שכן עלות דמי הניהול בקופת גמל להשקעה ינועו סביב 0.5% – 0.8% וזה הכל! אין עוד עלויות נוספות, אין דמי משמרת או עלות דמי שורה או עמלת פקיד כמו בבנק. השוני בדמי ניהול תלוי באיזה חברה תבחרו לנהל את כספכם והאם יש לכם עוד כספים באותו גוף שיכולים להוזיל לכם את עלות דמי הניהול. ככל שבית ההשקעות יותר מוצלח כך דמי הניהול יקרים יותר אך לעיתים דווקא יש הפתעות ודווקא בתי ההשקעות הזולים יניבו לכם את התשואה הגבוהה ביותר ויעניקו את השרות הטוב ביותר – למידע בנושא זה ניתן לפנות אלינו ונשמח לבדוק בשבילכם את האלטרנטיבה הטובה ביותר בשבילכם.

בואו לקבל הצעה מאיתנו - ללא עלות וללא התחייבות!

העברת קופת גמל להשקעה לחברה אחרת

כיום ניתן לנייד את כספי החיסכון בקופת גמל להשקעה ממש כמו כל מוצר פנסיוני אחר ללא אירוע מס וללא קנסות. המשמעות היא שהתחרות בין בתי ההשקעות גדולה וכעת כל חוסך ומשקיע יכול לנייד את כספי החיסכון למקום בו הוא יחשוב ששם יקבל תמורה טובה יותר לניהול ההון האישי שלו. במקרה של רצון לנייד את כספי החיסכון מומלץ להיעזר באיש מקצוע שידע לנהל עבורכם את כל הסיכונים ואפשרויות הקיימות בשוק קופת הגמל להשקעה.

טיפ לסיכום,
קופת גמל להשקעה מתאימה לחוסכים אשר מבינים שכדאי להם לנהל את כספם בשוק ההון אך לא מעוניינים לסחור בעצמם. כל חוסך אשר יבין כי מטרת החיסכון וההשקעה בקופת גמל להשקעה היא להגדיל את ההון בטווח הבינוני ארוך ויבחר לנהל את כספו במסלולים בעלי חשיפה לשוק המניות העולמי אחרי שנים יראה כי ההון שלו גדל.

אזהרה!
השקעה בשוק ההון לטווח קצר היא ממש כמו הימור! אם אתם לא חושבים שאתם מתאימים לתנודתיות בשוק ההון או אין לכם כמה שנים להשקיע את ההון האישי שלכם, כדאי לכם לבחון אופציות חיסכון אחרות.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון ישמח לעמוד לשירותכם כל שאלה וישמח לבחון יחד אתכם האם גם אתם מתאימים לחסוך ולהשקיע את ההון האישי שלכם בקופת גמל להשקעה.האמור במאמר אינו מהווה ייעוץ פנסיוני ו/או שיווק פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואין באמור משום הבטחת תשואה או רווח. אין לראות במאמר זה ובמידע ו/או הניתוח הכלולים בו הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים ו/או השקעת כספים בפיקדונות כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. האמור לעיל אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. המידע האמור במאמר לעיל הינו נכון למועד פרסומו ועשוי להשתנות מעת לעת.

השאר/י פרטים לקבלת הצעה

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם