איך יודעים איזה ביטוח בריאות הכי טוב בשבילכם?

פורסם:

מהם ביטוחי הבריאות העומדים לרשותכם וכיצד תדעו שהביטוח אותו אתם רוכשים הוא ביטוח הבריאות הטוב ביותר? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

תחום ביטוחי הבריאות בישראל הוא אחד מתחומי הביטוח הנפוצים ביותר במדינת ישראל, וזאת לנוכח חשיבותו של תחום הבריאות בחייו של כל אחד ואחת מאיתנו. תחום ביטוחי זה משווק גם על ידי חברות הביטוח הגדולות בישראל באמצעות פוליסות פרטיות וגם על ידי קופות החולים באמצעות מה שמכונה: שב"ן –שירותי בריאות נוספים.

במהלך שנת 2016 הוחלט על רפורמה (שכבר נכנסה לתוקפה) בתחום ביטוחי הבריאות, כאשר כל אחת מחברות הביטוח העוסקות בשיווק פוליסות ביטוחי בריאות, מחויבות בתנאי פוליסה אחידים. מטרת הרפורמה היא לאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לקיים הליך השוואתי מהיר וממוקד בכל הנוגע לתעריפי הביטוח אותם אנו נדרשים לשלם.

יחד עם זאת, תנאי הפוליסה האחידים אינם מעניקים מענה פרטני לכל אחד ואחת מהמבוטחים, וזאת מכיוון שציבור המבוטחים מגיע מרקע בריאותי שונה, תחום עיסוק שונה, גילאים שונים וכדומה. כפועל יוצא מכך, רכישת ביטוח בריאות פרטי חייב להיעשות בהתאם למצבכם הבריאותי, גילכם, תחום עיסוקכם ופרמטרים נוספים אותם מומלץ לשקלל בעת הרכבת הפוליסה.

כיצד תדעו שהפוליסה אותם רכשתם היא הטובה ביותר בתחום ביטוחי הבריאות?

פוליסת הבריאות אותה אתה עתידים לרכוש אמורה לספק לכל אחד ואחת מכם את המעטפת הביטוחית הנרחבת ביותר ברגע האמת. על מנת להבטיח לעצמכם את הפוליסה המורחבת והאופטימאלית ביותר לצרכים הביטוחיים (השונים) של כל אחד ואחת מכם, אנו ממליצים לכם לבחון את תנאי הפוליסה בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • בדקו האם הכיסוי הביטוחי המוצע לכם הינו מהשקל הראשון עבור ניתוחים בישראל
  • בדקו האם הכיסוי הביטוחי המוצע לכם הינו מהשקל הראשון עבור ניתוחים וטיפולים רפואיים בחו"ל
  • בדקו מהם תנאי הפוליסה בכל הנוגע להיוועצות עם רופאים מומחים וקבלת חוות דעת רפואית נוספת
  • בדקו האם הפוליסה כוללת כיסוי מלא לטיפולים מחליפי ניתוח
  • בדקו האם הפוליסה כוללת בתוכה הרחבה לרכישת תרופות מחוץ לסל
  • בדקו מהם תנאי הפוליסה בכל הנוגע להפעלתה

רוצים לקבל בדיקת ביטוח בריאות ללא עלות וללא התחייבות? השאירו פרטים ומבטיחים לחזור ולעזור גם לכם!

כפל ביטוחים - אחד מכל שלושה משלם כפול על ביטוח

כפילות ביטוח – איך זה קורה וכיצד ניתן לחסוך בעלויות הביטוח?

בנוסף לכל הבדיקות בפוליסת ביטוח הבריאות שלכם, אנו ממליצים לכם לבחון הליך לבדיקת כפילויות ביטוח. כיום, רובנו מחזיקים במספר פוליסות בתחום הבריאות, בין אם מדובר במסלולי השב"ן של קופות החולים ובין אם מדובר בפוליסות אותן רכשנו דרך חברות הביטוח (ביטוח תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוחי חיים וכדומה). בדיקה מקיפה ומקצועית של נושא הכפל הביטוחי בתחום ביטוחי הבריאות יכול להוזיל לכם באופן משמעותי את תעריפי הפרמיה אותם תדרשו לשלם.

רוצים לדעת יותר על נושא כפל ביטוח בתחום ביטוחי הבריאות? רוצים לדעת האם הפוליסה אותה אתם עתידים לרכוש בתחום ביטוחי הבריאות הינה הפוליסה האופטימלית ביותר עבורכם? המומחים של המרכז הישראלי לחיסכון כאן בשבילכם! צרו איתנו קשר עכשיו ומומחה מטעמנו ישמח לעזור גם לכם!

השאר/י פרטים לקבלת הצעה לביטוח בריאות פרטי

השאר/י פרטים ונציגנו יחזור אליך בהקדם